Agencja Ubezpieczeń naszym celem jest zapewnienie klientom najlepszych ubezpieczeń w przystępnych cenach.

Agencja Ubezpieczeń przy OSK TEST  powstała w 2012 r. Dzięki współpracy z większością Towarzystw Ubezpieczeniowych mamy atrakcyjną ofertę dla mieszkańców Łasku i nie tylko. Naszym zadaniem jest monitorowanie rynku ubezpieczeń i przedstawienie mieszkańcom Łasku najlepszej oferty w niskiej cenie. Nasi klienci potwierdzają, że warto z nami współpracować. Ubezpieczenia nie muszą być drogie, przekonaj się o tym i Ty. Dysponujemy atrakcyjnym pakietem ubezpieczeń dla firm, jak również dla osób prywatnych.

Agencja

Odwiedzając nas w Łasku, zapewniacie sobie miłą, sprawną i kompleksową obsługę. Ofertę ubezpieczeń dla firm i osób prywatnych dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta, współpracę rozpoczynając od szczegółowego wywiadu i analizy możliwości finansowych. Udzielamy wyczerpujących odpowiedzi na pytania, czuwamy nad terminami wznowień polis.

Znajdziesz u nas pełną ofertę największych Zakładów Ubezpieczeń.

Pracując według najwyższych standardów stawiamy sobie wysokie wymagania zdobywając zaufanie Klientów.

Przedstawiamy i wspólnie wybieramy najlepsze (najkorzystniejsze), w danej sytuacji, produkty ubezpieczeniowe. W związku z tym, co roku przewidujemy przygotowanie zmodyfikowanej oferty zgodnej z aktualną sytuacją.

Naszym zadaniem jest również pomóc Ci w momencie wystąpienia szkody. Pomożemy Ci w jej zgłoszeniu oraz odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania związane z Twoją polisą.

Nasi partnerzy: Allianz Polska, Compensa, Ergo Hestia, Generali, Gothaer, HDI Asekuracja, InteRrisk, AXA, Link4, Proama, PZU, You Can Drive, Liberty Direct, Concordia, Warta i inne.

Zapraszamy do sprawdzenia, jak wiele nasza agencja ubezpieczeniowa może dla Państwa zrobić.