Ubezpieczenia komunikacyjne

Chcesz podróżować z myślą o bezpieczeństwie swoim i pasażerów? Chcesz zabezpieczyć się przed finansowymi skutkami nieprzewidzianych sytuacji na drodze? Ubezpieczenia komunikacyjne to rozwiązania, dzięki którym będziesz miał zapewnione poczucie spokoju.

Ubezpieczenie komunikacyjne dostosowane do potrzeb

Nasza oferta to szeroki wachlarz polis, które obejmują samochody oraz pozostałe zarejestrowane pojazdy. Każde ubezpieczenie komunikacyjne dobieramy pod względem potrzeb. Zależy nam na tym, by interesy klienta były w 100% adekwatne do jego wymagań. Dlatego dokładnie wsłuchujemy się w oczekiwania i dobieramy rozwiązania niczym szyte na miarę.

Proponujemy zarówno ubezpieczenia komunikacyjne obowiązkowe, jak i polisy dobrowolne.

Samochód jest naszym oczkiem w głowie więc nie musi być żmudną i nieprzyjemną procedurą jego ubezpieczenie. W naszej agencji wyszukamy dla Państwa oferty najbardziej korzystne cenowo co sprawi, że zapłacicie mniej. Oferujemy porównanie wielu dostępnych ofert w ponad 20 towarzystwach i wybór tej najkorzystniejszej dla naszego klienta.komunikacyjne

Dla tych, którzy chcą maksymalnie zabezpieczyć swój wartościowy pojazd oferujemy skrupulatną pomoc w porównaniu parametrów ubezpieczeń i wybór tego, który daje najwyższe zabezpieczenie i komfort. Bez względu na to, czego szukasz – wybierzemy dla Ciebie najbardziej korzystną ofertę.

Przyjmujemy wypowiedzenia umów do towarzystw i dokonujemy formalności za klienta począwszy od wyboru oferty, prezentacji, zawarcia umowy ubezpieczenia jak i pomocy w razie powstałej szkody. Możesz na nas liczyć w każdej chwili i sytuacji. Nie czekaj – zapoznaj się z naszą ofertą już dziś!

U nas możesz zawrzeć polisy na samochód w zakresie:

 • OC pojazdów mechanicznych,
 • AC = autocasco,
 • ASSISTANCE = pomoc na drodze,
 • NNW = ubezpieczenie dodatkowe Następstw Nieszczęśliwych Wypadków kierowcy i pasażerów,
 • Szyby,
 • Mini casco,
 • Kluczyki.

Pracujemy dla Ciebie.

Razem z nami możesz:

 • uzyskać zniżkę do 70% w OC za bezszkodową jazdę
  wybrać ofertę z pośród 20 towarzystw
  przenieść zniżki z OC na AC.

Składka ubezpieczenia uzależniona jest od: rodzaju pojazdu, strefy regionalnej, wieku właściciela, przebiegu ubezpieczenia, szkodowości, wypracowanych zniżek, okresu posiadania prawa jazdy, opłaty jednorazowej bądź ratalnej oraz wielu innych.